Програма заходів Електричні системи України 2019

, ,
,
22.10.2019
Конференц-зал №1
12:00-14:30
Організатор:Inlimited & HPE.
Inlimited та HPE у рамках міжнародної виставки "Безпека 2019" проведуть конференцію, присвячену останнім розробкам у сфері "розумних" рішень для міста.

Тема "Безпечне місто" останніми роками стала дуже поширеною в Україні. І, здавалося б, про все вже було згадано, але — ні!

Захід обіцяє здивувати учасників унікальними технологіями аудіо-відеоаналітики та новими рішеннями у сферах IoT. Також у рамках конференції в режимі реального часу буде показана робота модулів системи "Безпечне місто" колег з Ізраїлю та наведені приклади застосування штучного інтелекту в корпоративному та державному секторах. Буде обговорено питання забезпечення безпеки ІТ-систем в рамках ЦОДу та проведений огляд інноваційних рішень, які сприяють інформаційній безпеці.
Розумні міста використовують приклади з майбутнього.
О. Кулаковський, архітектор Хмарних рішень та Гібридних технологій, HPE
Аудіо-відеоаналітика та IoT — нові тренди "Безпечного міста".
С. Коновалов, бізнес-аналітик, компанія "Новітнє обладнання" (Inlimited™)
Використання технологій штучного інтелекту в корпоративному і державному секторах. Демопоказ модулів (Ізраїль).
О. Кулаковський, архітектор Хмарних рішень та Гібридних технологій, HPE
Забезпечення безпеки, керованості та продуктивності гібридних IT-систем в рамках ЦОДу.
О. Головченко, менеджер із серверних продуктів, HPE
Інформаційна безпека: огляд рішень Micro Focus.
Д. Войтишин, керівник напряму Information Security and Governance в Україні
14:30-15:00
Н. Ляшенко, Всеукраїнська асоціація мовлення громад
Конференц-зал №2
13:00-13:30
Л. Д'яченко, CEO, A.Le.F. Security (Ізраїль)
- Види безпеки об'єктів бізнесу. Інтегральні рішення для служби безпеки об'єктів бізнесу.

- Приховані зовнішні і внутрішні загрози для об'єктів бізнесу.

- Цілі і методи тренінгу персоналу для виявлення і первинної протидії надзвичайній ситуації.

- Важливість раннього комплексного підходу до безпеки бізнесу.
13:30-14:00
А. Долгополов, керівник напрямку бездротового зв'язку, НПФ VD MAIS
Розгортання мереж нових поколінь мобільного зв'язку операторами в Україні й в усьому світі та перерозподіл частотних діапазонів "перекроюють" ринок телематичних сервісів і M2M-комунікацій. Йдучи назустріч розробникам "розумних" систем, виробники модулів бездротового зв'язку пропонують нові рішення. Які? Про них і піде мова в доповіді. Будуть розглянуті новинки у сегменті M2M (GSM/GPRS, WCDMA, LTE, а також комбіновані з GNSS) від світових виробників: Telit Communication (Лондон) і Shanghai Mobiletek Communication (Шанхай).
14:00-14:30
А. Долгополов, керівник напрямку бездротового зв'язку, В. Чорний, заступник керівника відділу маркетингу, НПФ VD MAIS
Серед усіх поширених у світі технологій енергоефективного зв'язку LPWAN найоптимальніший варіант для побудови систем "Розумне місто" в Україні — NB-IoT, вузькосмуговий зв'язок у діапазоні частот LTE Narrow Band. В Україні вже розпочато розгортання тестових і робочих мереж NB-IoT основними операторами для корпоративних клієнтів. Не сьогодні-завтра, причому "завтра" — не метафорично, а буквально, вузькосмугові мережі для Інтернету речей стануть доступними для комерційного використання по всій території України. Ви до цього готові?
P.S. Окрім загальних питань, у доповіді будуть розглянуті основні можливості конкретних модулів LPWAN (NB-IoT з підтримкою, опціонально, GNSS, GSM/GPRS, LTE тощо) від провідних світових виробників.
14:30-15:00
С. Козюба, керівник напрямку джерел живлення, НПФ VD MAIS
У доповіді розглядається нове покоління модульних джерел живлення для систем міжмашинних комунікацій M2M, Інтернету речей IoT і додатків "Розумний дім", розроблене одним з інноваційних лідерів глобальної галузі імпульсних перетворювачів живлення австрійською компанією RECOM Power. Перетворювачі постійного і змінного струму (в т.ч. малопотужні імпульсні регулятори для забезпечення живлення від однієї комірки батареї для IoT-вузлів, Bluetooth-датчиків і LoRaWAN-модулів і для живлення польових пристроїв від інтерфейсу струмова петля 4-20 мА) з мінімальним енергоспоживанням, високим ККД і низькими втратами холостого ходу — це не найпомітніші компоненти пристроїв Інтернету речей і "Розумного міста", але без них — нікуди!
15:00-16:00
Г.П. Андрушко, директор, ТОВ "НВФ "ВЕНБЕСТ"
23.10.2019
Конференц-зал №1
11:00-12:00
О.Ю. Прибиш, ТОВ "Інтегрейтед Текнікал Віжн Лтд"
12:00-13:00
В. Стонкус, генеральний директор, KODINIS RAKTAS, Литва
Охоронні системи для приміщень і аксесуари торговельної марки SECOLink. Функціональні можливості. Особливості застосування.
13:00-14:00
В.В. Тимчук, заступник технічного директора, ТОВ "СВБ "ЦЕНТУРІОН"
Провідні інженери компанії ТОВ "СВБ "ЦЕНТУРІОН" на семінарі розглянуть інноваційну платформу EcoStruxure™ Security Expert, що є наступним поколінням інтегрованої системи контролю доступу, охоронної сигналізації та керування будівлею від світового лідера — компанії Schneider Electric. Нова платформа EcoStruxure™ Security Expert не тільки об'єднує всі компоненти інфраструктури забезпечення безпеки, а й ефективно інтегрується з іншими системами керування будівлею, включаючи систему керування освітленням, енергопостачанням та IT-системами для збільшення ефективності роботи підприємства. Технологія Security Expert відкриває нові можливості в галузі керування безпекою. Ці інновації зосереджені не тільки на самій системі безпеки, але і на людях, які використовують її або взаємодіють з нею.
14:00-15:00
С.О. Климанов, технічний директор, ТОВ "СВБ "ЦЕНТУРІОН"
Технічний директор ТОВ "СВБ "ЦЕНТУРІОН" — провідний експерт з питань організації комплексної безпеки об'єктів, який має унікальні знання та досвід у впровадженні ергономічної та ефективної системи відеонагляду нового рівня VideoXpert 3.0, і цим досвідом готовий поділитися з вами на семінарі. Нове покоління систем відеонагляду VideoXpert 3.0 від світового лідера — компанії Pelco — дозволяє максимально спростити керування системами безпеки будь-якого масштабу. Доступ до даних від різних джерел у системі можливий з одного робочого місця оператора у єдиному інтерфейсі. VideoXpert від самого початку спрямована на роботу з великими масивами даних, відкрита для стороннього обладнання та рішень і надає практично необмежені можливості з інтеграції зі СКУД, BMS та іншими системами різних світових брендів.
15:00-16:30
Зміна до чинних норм з урахуванням міжнародно визнаних принципів нормування у будівництві, актуалізація положень державних будівельних норм з урахуванням сучасних технологій.
Конференц-зал №2
12:00-12:30
Л. Оксимець, керівник відділу продажу, DB SCHENKER Ukraine
12:30-13:00
М. Іванченко, керівник служби безпеки та правового забезпечення, DB SCHENKER Ukraine
24.10.2019
Конференц-зал №1
11:00-12:00
О.Ю. Прибиш, ТОВ "Інтегрейтед Текнікал Віжн Лтд"
12:00-13:00
R. JANSSON, Director of Sales Nordics and East Europe, STid
Шлях до вищих стандартів безпеки фізичного контролю доступу.
Роберт Янссон з компанії STid розповість про загрози в сучасних системах безпеки та про те, як перейти до безпечнішої інфраструктури контролю доступу. Також розгляне питання про стандарти державного рівня у сферах захисту від клонування ідентифікаторів для запобігання витоку інформації та про використання мобільних ідентифікаторів. Роберт Янссон має 25-річний досвід роботи з упровадження проектів керування ідентифікацією та доступом з високими стандартами безпеки та акцентом на системах фізичного контролю доступу.
Конференц-зал №2
11:00-12:00
І.С. Ревнюк, провідний менеджер проекту, ПрАТ "ЕЛСІТОН"
Шановні відвідувачі!

ПрАТ "Елсітон" запрошує вас на конференцію для агропромислового сектора. Для агропромислового сектора ми запропонуємо оновлений відомий продукт компанії "Система контролю транспорту "Глобус" та нову розробку — систему контролю палива "ТЕРЕС".
12:00-13:00
С. Моторний, керівник корпоративного напряму, FlyTechnology
У рамках семінару спеціаліст компанії FlyTechnology охопить найактуальніші шляхи використання дронів у аграрному секторі, серед яких:

- Моніторинг з повітря за допомогою тепловізійних камер.

- Оптимізація охорони територій за рахунок безпілотних технологій.

- Використання спектральних камер під час аналізу стану ґрунту та врожаю.

- Картографування поля за допомогою дронів: створення 2Д- і 3Д-моделей високої якості.

- Контроль температурних режимів поля та аналіз витоку тепла зі споруд для зберігання.
13:00-14:00
М. Дворак, адвокат, керуючий, В. Шляховий, юрист, АБ "Михайло Дворак і Партнери"
- Створення найкращої корпоративної структури юридичної особи. Особливості, котрі унеможливлюють примусову або шахрайську зміну власника юрособи.

- Юридичний захист активів (земля, насадження). Правильне оформлення власності та оренди.

- Перелік документів та дій, котрі надають право власнику (керівнику) юрособи не допускати недобросовісного представника контролюючого/правоохоронного органу на територію господарства.

- Інші аспекти, важливі для захисту сільгоспвиробника.